Обмін досвідом – це круто!

Нові проекти та вдосконалення технологій навчання – пріоритетний напрямок розвитку сучасної школи та збагачення внутрішнього змісту освіти.

З 10 по 15 червня цього року делегація керівництва та учнів Городоцького НВК №2 «ЗОШ І ступеня-гімназія» у складі директора школи Продивуса П.П., Роговик І.Я., учнів 9-А класу Голойди С. та 7-А класу Пегитяк А. відмінників навчання взяли участь у двосторонньому українсько-литовському проекті «Інноваційні методи неформальної освіти» (2012-D-4А-13), побувавши з візитом у місто Юнішкіс.

Проект фінансується посольством Литви в Україні і працює за трьома напрямами:

  • англійська мова;
  • здоровий спосіб життя;
  • психо-соціальна адаптація учнів.

Литовські друзі дуже тепло і щиро приймали нашу делегацію, знайомили з:

  1. Навчально-виховним процесом у школі.
  2. Роботою молодіжних центрів.
  3. Особливостями шкільної освіти.
  4. Проблемами підростаючого покоління.

Зустріч та співпраця були цікавими, змістовними, пізнавальними.

І от зараз, з 8 вересня представники литовської делегації у складі п.Вайди, віце-мера м.Юнішкіс, п.Ювенти, керівника Молодіжного центру м.Юнішкіс та п.Ліни, куратора спортивного сектору Міської ради, прибули до нас з робочим візитом, котрий триватиме до 18 вересня.

Координатором проекту у гімназії є Роговик І.Я. Гості працюють з учнями 4-х,  6-х та 10-х класів. Кожного дня вони проводять заняття з групами учнів по 15 чоловік за відповідними напрямами, діляться досвідом на різних тренінгах, зустрічах, спілкуються з вчителями.

Зі слів гостей, інтереси дітей в наших країнах співпадають. Нас, педагогів, тішать гарні враження гостей про гімназію, учнів-старшокласників та роботу школи в цілому.

Сьогодні, 10 вересня, на подвір’ї школи відбулась урочиста лінійка, на якій гості розповідали про  мету свого приїзду. Вона пройшла в невимушеній атмосфері довіри, теплого спілкування та взаєморозуміння.

Візит триває!

Заступник директора з виховної роботи

Городоцького НВК №2 «ЗОШ І ступеня-гімназія»

Смук Р.Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *