Списки учнів 1-х класів 2018-2019 н. р.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ  УКРАЇНИ

Відділ освіти

Городоцький НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

29  травня 2018   р.                                                                       №   13

 

Про зарахування

учнів у 1-й клас

 

У зв’язку із вступом  дітей у перший клас

                                                                  наказую:

 

1.На підставі заяв батьків зарахувати до

 

1-А класу ( класний керівник Порєчна М.Г.)

 

  1. Баб як Вероніку Юріївну
  2. Галичанівського Романа Назаровича
  3. Галушку Дениса Андрійовича
  4. Гірську Злату Олегівну
  5. Голубець Дениса Юрійовича
  6. Григоровича Дмитра Андрійовича
  7. Давида Дениса Ярославовича
  8. Зелінську Юлію Віталіївну
  9. Канафоцького Івана Тарасовича
  10. Карван Юлію Назаріївну
  11. Ковтко Ксенію Мар’янівну
  12. Козака Максима Тарасовича
  13. Лещишин Христину Юріївну
  14. Лучит Яну Олегівну
  15. Любченко Божену Максимівну
  16. Майковича Макара Васильовича
  17. Максимець Анастасію Мар’янівну
  18. Матвійчук Софію Андріївну
  19. Мацелу Святослава Володимировича
  20. Моньку Анну- Марію Ігорівну
  21. Підцерковного Владислава Андрійовича
  22. Пукшина Сергія Миколайовича
  23. Салик Катерину Тарасівну
  24. Скулу Анну Андріївну
  25. Соловей Кіру Василівну
  26. Стембальського Данила Романовича
  27. Стембальського Остапа Романовича
  28. Фостяк Юлію Андріївну
  29. Шляхтур Єлизавету Михайлівну
 

1-Б клас (класний керівник Данилюк Н.І.)

 

1.      Балу Дениса Богдановича

2.      Бирку Ігоря Андрійовича

3.      Бориса Владислава Мар’яновича

4.      Гарана Івана-Назара Юрійовича

5.      Дороша Максима Ігоровича

6.      Зеленкіну Віолетту Денисівну

7.      Козак Андріяну Богданівну

8.      Кохлі Тимура Денисовича

9.      Лебединську Нелю Олександрівну

10.  Лейза Олега Степановича

11.  Лешнівську Вікторію Володимирівну

12.  Малко Владиславу Іванівну

13.  Мурміля Андрія Олеговича

14.  Моньку Максима Романовича

15.  Прийму Катерину Тарасівну

16.  Сапожнікова Святослава Віталійовича

17.  Сенчишин Вікторію Віталіївну

18. Серватяка Мар’яна Назаровича

19.  Сташків Ангеліну Євгенівну

20.  Сташків Тетяну Василівну

21.  Чорненького Володимира Юрійовича

22.  Федьків Софію Романівну

23.  Яшовську Марту Юріївну

 

1-В класу (класний керівник Грициняк О.В.)

1.      Будзило Софію Тарасівну

2.      Воробій Олену Романівну

3.      Давид Вікторію Степанівну

4.      Дзюбу Августина Дмитровича

5.      Дрись Дениса Миколайовича

6.      Дрись Тетяну Василівну

7.      Марців Радіона Михайловича

8.      Медвідь Анну Андріївну

9.  Мороз Дарину Олегівну

10.  Мозолу Богдана Васильовича

11.  Палюха Дениса Володимировича

12.  Побрана Ярослава Ігоровича

13.  Романчука Данила Романовича

14.   Тенету Максима Володимировича

15.  Федан Юлію Андріївну

16.  Шипер Катерину Володимирівну

17.  Цапа Максима Ігоровича

 

 

 

                     Директор     Городоцького НВК №2  

 «Загальноосвітня школа  І ступеня-гімназія»                        П.Продивус                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *